Krzysztof Trybulski 2010
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Bogactwo Polski – prof. Mariusz O. Jedrysek online 06.10.2011


Bez zmian sposobu działania, mając największe złoża w Europie, o kluczowym znaczeniu geopolitycznym, będziemy najdrożej płacić za importowany gaz ze swojego …

Ostatnie wpisy

Krzysztof Trybulski GoldenLine

Komentarze (17) do “Bogactwo Polski – prof. Mariusz O. Jedrysek online 06.10.2011”

 1. Jan Kot:

  warto rozpowszechniać ……

 2. Tomasz Waligora:

  Ludzie opamiętajcie się! Jak można zezwalać na poszukiwanie gazu łupkowego w Polsce bez weryfikacji inwestorów. Czy pieniądze naprawdę całkowicie przesłoniły oczy rządzącym w tym kraju?Przecież jakaś nie profesjonalna firma może spowodować katastrofę ekologiczną na wielką skalę!!! Rakotwórcze chemikalia i gaz wprocesie poszukiwania lub wydobycia może przedostać się do wód gruntowych i podziemncyh i spowodować miliony śmiertelnych chorób ludzi i innych organizmów!!! Polecam film Gasland!

 3. MrArtmil:

  p.Dick Cheney był więcej niż Prezesem Halliburtona przed swą prezydenturą (robił biznesy w Iraku jeszcze przed wojną). W czasie, gdy zwalniał fracking z w/w Ustawy o Ochronie Wody Pitnej, był -
  właścicielem!!! 450 tysięcy akcji Halliburton!.
  A wiem to z filmu na Y.T. pt.”Video którego BP nie chce ci pokazać” by Alien Scientist (jest tlumacz.) i jest o tym mowa w minucie 7: 52 -
  ” Dick Cheney posiadał blisko 450 tysięcy akcji Halliburtonu w czasie wojny w Iraku”(początek Iraku -2003r)

 4. gloucshirefriday:

  Czyżby zainstalowal sie w Sejmie dla immunitetu, prof. Chytrusek?

 5. gloucshirefriday:

  Jędrysek do tej pory jako Koronny Argument za ODDANIEM polskich złóż g.łupkowego de facto ZA DARMO Amerykanom (a przez siebie i Rząd Kaczyńskiego – Pierwszych 11 Koncesji) – podaje fakt NIEPOSIADANIA przez Polskę technologii szczelinowania.
  Tymczasem inny gaz-biznesmen, geolog Piotr Kasza twierdzi, że POSIADAMY od 20 LAT „dokładnie tę samą technologie, i ten sam sprzęt, którym odbywa się dziś szczelinowanie”

  P R O K U R A T O R !!!

  KTÓRYŚ Z PANÓW – K Ł A M I E !!!

 6. Teresa Adamska:

  nic dodać i nic ująć. Poza tym oczywiście, że ludzi pod Kutnem oszukano, mówiąc, że tam jest gaz konwencjonalny i nie będą szczelinować. Ludzie dali się nabrać i żyją teraz pod presją nienawiści sąsiadów. Na tabliczce pod wiertnią napisane jest technologia: płuczka olejowa. To jest gaz w skale porowatej. Technologia taka sama jak przy gazie łupkowym.Użyją każdego kłamstwa dla swojej kasy.Powinni stanąć przed Trybunałem Stanu, a szczególnie O.Jedrysek jako os.publiczna

 7. perkun1981:

  -tzn, ze ta ku…a sprzedała nie tylko nasze złoża, ale i – pisząc takie a nie inne Prawo Geologiczne (obecne jest powieleniem z małymi :poprawkami”) – sprzedał naszą ziemię, nieruchomości(wywłaszczenia), no i „lekką raczką” – zgadzając sie na Frakturing i idące za nim Skażenie Wody – sprzedał zdrowie, życie – nasze i naszych dzieci. Skazonej Wody – już NIC nie oczyści! Jędrysek musi o tym wiedzieć! W USA – skażenia notowane sa juz od 1989r!, jeszcze przed Gaz-Boomem! Ale k..wa!

 8. Teresa Adamska:

  Pan prof.chce zdobyć poklask wyborców i uprawia doskonały PI.Ochrona informacji geologicznej zastosowana była przez O.Jędryska dla samorządów i obywateli na rzecz jego INWESTYORÓW z Anglii i USA.Wygrał wybory i CO??? Ma dużą konkurencję w sprzedaży i dyktowaniu cen gazu!! Własność złóż przepadła PRZEZ NIEGO na rzecz koncesjonariusza,bo takie prawo przygotował.Dał gotowca kolejnym ZŁODZIEJOM!!! WIEDZA O ZASOBACH BYŁA I JEST.”poszukują”dla picu,a skażą kraj bezpowrotnie i zniewolą.Z czym walczy??

 9. Teresa Adamska:

  Toruń nie jest dobrym miejscem,ale przychylność O.Rydzyka dla O.Jędryska tak.Jeżeli Polska ma dobre warunki geotermalne,co jest oczywiste(patrz:atlas prof. Góreckiego-2006r.), to po co nam gaz łupkowy.Właśnie węgiel możemy zgazowywać, bez emisji,wykorzystując gaz węglowy do produkcji elektryczności i paliw płynnych.wystarczy nam na więcej niż 1000lat.Po co mamy poszukiwać gdzieś na Pacyfiku(idiotyzm),mamy swoich zasobów bez gazu łupkowego więcej niż zapotrzebowanie.Wody pitnej ZABRAKNIE W POLSCE

 10. Teresa Adamska:

  Pan prof.Jędrysek wydał pierwsze 13 koncesji FX Energy,w której są „koledzy” po fachu-Tatys i Maciołek(po 25lat pracy w PGNIG za czasów PRL),ten ostatni jako geolog.Wyjechali z informacją geologiczną do USA po 89r.i wrócili jako „zbawcy” Polski na zew O.Jędryska,czy dogadali się,co do najważniejszych złóż gazu z OJ i za odpowiednią gratyfikacją dostali koncesje i przyrzeczenie zmiany prawa,że zanieczyszczenie środowiska nie przeszkodzi frackingowi.Teraz twierdzi nawet,że to „zwykły” gaz ziemny!!

 11. kardman111:

  Afera gazu łupkowego – to miała być WunderWaffe ANDRZEJA LEPPERA, który szykował się do Wielkiego Powrotu do polityki i „gaz łupkowy- przekręty i zagrożenia” – to był ten właśnie smok, na którym miał wjechać w kampanię wyborczą (zaczynała się w poniedz.8 sierpnia, a Andrzej „powiesił się” w piątek -5.08)
  Znał temat jeszcze z czasów koalicji z Kaczyńskim
  Wiedział o skażeniu wody i końcu polskiego rolnictwa.
  O wywłaszczeniach
  O zdradzie elit.
  Miał stanąć na czele samoobrony i protestu Polaków

 12. MrArtmil:

  Coś sie tu nie zgadza!!!…Jędrysek twierdzi,że rozdał pierwsze 11 koncesji na gaz – Amerykanom, bo ” tylko oni byli w stanie finansowo i technologicznie unieść koszta „Poszukiwań”.Okazuje sie to nieprawdą! Polacy juz w latach 70-tych wypracowali Patent na Szczelinowanie.A złoża zostały rozpoznane juz za PRL-u!!! (za 200mld zł) zaś p. Jędrysek tę właśnie Informację Geologiczną wywiózł do USA i Londynu , szukając za granicą kontrahentów. Patrz -Y.T.”Gas Łupkowy – szokujące Fakty i Mity”

 13. Yumar9:

  A owego-W Y Ł Ą C Z E N I A -spod Prawa-dokonał Prezydent Bush ze swym VicePrezydentem -Dickiem Cheneyem, obaj ludzie związani z gas-oil geszeftem, Bushowie wiadomo -to „starzy” nafciarze, a Cheney, tuż przed owym WYŁĄCZENIEM (Exemption) Frakturingu spod Prawa Kontrolujacego Przemysł pod kątem Skażeń (np.spod Ustawy o Ochronie Wody Pitnej )był…Prezesem gas-oil koncernu Halliburton…Właściciela -p a t e n t u -na Frakturing…
  G00gle:”GASLAND-Dick Cheney Poisons Your Drinking Water Too

 14. Yumar9:

  Jędrysek, nie wierzę Ci.
  Mylisz ludzi swoją miłą powierzchownością, ale przeciez MUUUSISZ wiedzieć o tym całym Kryminale zwiazanym z Wydobyciem Gazu Łupkowego w USA,, o :W Y Ł Ą C Z E N I U -Frakturingu (Szczelinowania), b. Inwazyjnej, Toksycznej dla ziemi, wody, życia -Technologii wydobycia Gazu Łupkowego (jako J e d y n e j !!! w całym przemyśle USA!)-spod Kontroli Prawa (Safe Drinking Water Act). Dzieki temu gaz-koncerny mogą pakować Dowolną Truciznę -nawet „Prosto w żródła Wody Pitnej”!!!

 15. kubik1988:

  oj prawda prawda, trzeba iść głosować na Kongres Nowej Prawicy Korwina- Mikke bo jako jedyny nie zmienia poglądów od 20 lat i był współautorem teczek SB w 94r. które były zblokowane przez ówczesną władzę (Pawlak został premierem a Tusk siedział obok). Polecam obejrzeć film „Nocna zmiana” to zobaczycie ile lat już ta karuzela się kręci!!!

 16. nowyekrantv:

  Pan profesor jest bezpartyjny. Kandyduje tylko z listy PiS.

 17. pawel3003:

  Niech Pan sie zapisze do Nowej Prawicy JKMa a nie do PiSu – oni sa partia wladzy i maja takie rzaczy gleboko w dupie jak im nie jest to po drodze.
  KNP chce Polski silnej a PiS troska o Polske i patriotyzmem tylko wyciera sobie gebe.

Zostaw komentarz

Trybulski tu, Trybulski tam. O Trybulski właśnie w Google wlazł. Trybulski w Google coś znalazł. Trybulski Google sam poznał. Robert Trybulski jest z Provita rehabilitantem. Trybulski.cba.pl to jest strona której szukasz. Krzysztof Trybulski robert trybulski żory trybulski.cba.pl to partner medialny dla demotywatory.pl