Krzysztof Trybulski 2010
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Dokąd idziesz, Unio Europejska?


Oto kierunek w którym wydaje się zmierzać Unia Europejska. Zdrowy rozsądek podpowiada aby nie powtarzać błędów które popełnili inni. Ale co zrobić jeśli to tak naprawdę CI SAMI LUDZIE po obydwu stronach oceanu pociągają za sznurki? Miedzynarodowa finansjera, banksterzy chociażby w stylu Goldmann and Sachs naciskają rządy, lobbują na rzecz zadłużania się bez końca. W ich interesie leży aby nasze dzieci, wnuki, prawnuki żyły jak niewolnicy, aby ten wygenerowany umyślnie dług NIGDY NIE ZOSTAŁ SPŁACONY. Suma pomocy dla ratowania Strefy Euro powoli zmierza do biliona euro (!). To jest worek bez dna. To się nie może udać. Grecja to tylko początek. Jakim więc prawem politycy zaciągają dług kosztem następnych pokoleń??? Zarówno polityków podpisujących dokumenty, jak i stojących za nimi globalnych parazytów znamy dokładnie z nazwiska. Znamy ich wzajemne powiązania. Dzięki ujawnianym sukcesywnie poufnym dokumentom wiemy jak przebiega ten proceder. Niestety stosunkowo mało Polaków interesuje się, studiuje ten temat, szuka odpowiedzi na własną ręke. Wielka szkoda, aczkolwiek jestem pewien że budzi się coraz wiecej ludzi na świecie. Widzę to i serce moje się raduje. Cała nadzieja i nasza wspólna przyszłość leży również w Twoich rękach, drogi słuchaczu! To także twój matrix! Przekaż to przesłanie dalej! Podziękowania dla uzytkownika prawdziwefilmy, dzieki któremu możemy obejrzeć tą przestrogę w języku polskim.

Ostatnie wpisy

Krzysztof Trybulski GoldenLine

Komentarze (10) do “Dokąd idziesz, Unio Europejska?”

 1. shagg1209:

  Bilion to nie miliard…

 2. MrMariusz4284:

  mam nadzieje ze bedzie ten koniec swiata w 2012

 3. MrSaturn22:

  @nimd007 Też mnie to WKUR…!! tym bardziej że jak coś mówie na ten temat to nikt się nie przejmuje, i mówi a to mnie nie dotyczy! Jak to cię nie dotyczy? to ty lub twoje dziecko będzie tyrać za coraz to mniejsze pieniądze w coraz to gorszych warunkach!!! Zobaczysz co to jest grecja! i bite tłumy pałami, opowieści o komunie staną Ci przed oczami!!! mówie to do każdego

  Banki dają ci pieniądze na pożyczkę które nie istnieją wiem o tym. Tylko dlaczego ja tak nie mogę komuś pożyczyć?

 4. nimd007:

  @zozol000vp A do tego banki tworzą pieniądze z powietrza na te kredyty, to tak jak ja bym zarabiał na produkcji talerzy, mając do produkcji tylko pustą halę produkcyjną!!!!!!!!!!!!!

 5. nimd007:

  @MrSaturn22 Już dawno nie jesteś wolny, bankowcy mogą w ciągu jednego dnia wywołać kryzys podobny do tego z lat 30 ubiegłego wieku zwanym Wielkim Kryzysem. Przy bezrobociu wynoszącym 30-40% żaden człowiek nie jest wolny.

  Podstawą wolności jest niezależność finansowa a 90% obecnych bogactw (nie mówię o pieniądzach ale o czymś wartoścowym, firmy i fabryki, surowce, ziemię, złoża) jest w rękach kilku rodzin bankierskich.

 6. MrSaturn22:

  Czy komukolwiek wydaje się że taki dług jest do spłacenia? ja nie wyobrażam sobie jak wolni ludzie mogli by to spłacić. pare pokoleń niewolników tak, ale nie My. Z drugiej strony na mój prosty rozum, gdzie Unia i USA się zadłużają? Rozwalić te banki zapomnieć o pożyczkach zacząć wszystko od nowa, co? cały świat będzie sługusami garstki bankowców? Na to nigdy wolni ludzie nie pozwolą.

 7. keltuzar44:

  „Znajdujemy się na pograniczu globalnej przemiany. Wszystko czego potrzebujemy, to odpowiedni kryzys, a narody zaakceptują Nowy Światowy Porząde” – David Rockefeller (mason)

 8. Nitroimidazol:

  @zozol000vp cala wina spoczywa po stronie kreacji pieniądza bezgotówkowego przez banki. cała wina spoczywa po stronie tego że pieniądze nie mają w niczym opartej wartości. cała wina spoczywa po stronie gwarancji rządowych na depozyty – wtedy banki udzielają ryzykownych kredytów. wina też leży po stronie ludzi bo nie gospodarują pieniędzmi mądrze – „weźmiemy kredyt i jakoś to będzie”. Witamy w dobie baron Keynesa i interwencjonizmu państwowego – czytaj socjalizmu.

 9. zozol000vp:

  BANK BANK I BANK
  cała wina spoczywa na bankach
  tak naprawde gdyby spojrzeć bank ma więcej pieniędzy i kontroli nad wszystkich niż sam rząd czy (w polsce)kościół
  spłacanie hipotek mieszkalnych to i wyłącznie winy banków które wykorzystują przeciętnego zjadacza chleba by zarobić na wysokim oprocentowaniu kredytu
  300.000tys. zł pożyczki to około 960.000tys. zł do spłaty…

 10. ciburaj:

  Zgadzam się z przesłaniem filmu. Niestety pokusa polityków jest zbyt duża, aby brać porzyczki. Uważam, że powinniśmy wprowadzić kontrolę rządu w postaci obowiązkowych i fakultatywnych (tzn. na wniosek X tys. obywateli) referendów. Inaczej mówiąc demokracja bezpośrednia chroni przed namiernym zaciąganiem długów. Wszędzie tam gdzie się ją stosuje państwo jest tańsze, a dług publiczny niski. Nie wierzysz? Google/wikipedia „Efekty stosowania demokracji bezpośredniej”

Zostaw komentarz

Trybulski tu, Trybulski tam. O Trybulski właśnie w Google wlazł. Trybulski w Google coś znalazł. Trybulski Google sam poznał. Robert Trybulski jest z Provita rehabilitantem. Trybulski.cba.pl to jest strona której szukasz. Krzysztof Trybulski robert trybulski żory trybulski.cba.pl to partner medialny dla demotywatory.pl