Krzysztof Trybulski 2010
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

POLSKI ZŁOTY PIENIĄDZ 298 Bona Tyara Elżbieta Gas


Polski złoty pieniądz, przeznaczony dla całego świata, waluta jedyna złota taka, wymienialna, wybrana, a wy chcecie ją wymienić na euro, nie dacie rady, nie uda się wam. To Europejczycy, to co po Europie pozostanie i cały świat przyjmie polską walutę, polskiego złotego jako obowiązującą dla wszystkich. Energetycznie najmocniejszy pieniądz, dlatego wołam do was; inwestujecie w Polsce, polską walutę, polskiego złotego pieniądza międzynarodowego. Kupujcie tylko polskie produkty, aby odbudować to, co zostało zniszczone. Pamiętajcie; Polska będzie na terenach zaznaczonych na mapie po wydarzeniach, tutaj trzeba uwzględnić tereny, które pozostaną, które nie zostaną zatopione. Polacy, czas na was, pokażcie, że potraficie rozwijać się duchowo, pokażcie, że jesteście duchowi, pokażcie, że mówicie PRAWDĘ, pokażcie jak wygląda wiara z przekonania z wiedzy duchowej. Udowodnijcie całemu światu, że macie jako naród wybrany, przygotowany do prowadzenia przez ŚWIATŁO, wszystko i dacie radę!!! Przyjmijcie ŻYWE SŁOWO, JEZUSA CHRYSTUSA, wysłannika STWÓRCY, aby was prowadził ku PRAWDZIE. Udowodnicie wszystkim, że macie rację i że potraficie rozwijać się duchowo!!!

Ostatnie wpisy

Krzysztof Trybulski GoldenLine

Zostaw komentarz

Trybulski tu, Trybulski tam. O Trybulski właśnie w Google wlazł. Trybulski w Google coś znalazł. Trybulski Google sam poznał. Robert Trybulski jest z Provita rehabilitantem. Trybulski.cba.pl to jest strona której szukasz. Krzysztof Trybulski robert trybulski żory trybulski.cba.pl to partner medialny dla demotywatory.pl