Krzysztof Trybulski 2010
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

S Pawa Roti – Praca spawacza mnie przeistacza


DYSZCZ – Praca spawacza mnie przeistacza. Spawanie. Łączenie głównie metali poprzez łączenie stopionych elementów z dodawaniem, lub bez dodawania spoiwa. Wyróżniamy: spawanie elektryczne, gazowe,elektrożużlowe, termitowe, laserowe. Praca spawacza mnie przeistacza, z piórka na wietrze w lodołamacza. Gdy ściskam w dłoni pręt spawalniczy, wtedy nie umiem myśleć o niczym. Jak tylko trwale łączyć metale – spawam na oślep w obłędnym szale: stale, żelaza, chromy, tytany – ten dar od niebios został mi dany. Na miejsce pracy wybrałem stocznie, lecz przyszło stocznie rzucić niezwłocznie. A to za sprawą niewinnej wpadki, gdy zespawałem ze sobą statki. Wpadka znalazła miejsce w papierach, więc umów ze mną nikt nie zawiera. I ludzi dobrych teraz wciąż proszę, bym mógł zespawać coś choć za grosze. Bo dla mnie nie wiedzieć czemu, wolność ma zapach acetylenu. Powstałe z karbidu gazy, doprowadzają mnie do ekstazy. Mistyczny łuk elektryczny działa jak napój energetyczny. Spawanie to takie danie, które smakować mi nie przestanie. Gdy spod spawarki iskier kaskady, lecą jak gwiazdy, to nie ma rady. Spawam, czy trzeba, czy też nie trzeba, na stałe stale ze sobą zgrzewam. A gdy już wszystko wokół pospawam, wtedy usiądę i wzrok napawam. Bo nic tak nerwów moich nie koi, jak widok spawu kochani moi. Lecz moje spawy źródłem zabawy, nie są niestety dla mojej baby, która mój panie wprost nie jest w stanie, pojąć jak bliskie jest mi spawanie. Każdy kto tworzył wie o czym mowa, postęp ludzkości musi

Ostatnie wpisy

Krzysztof Trybulski GoldenLine

Komentarze (25) do “S Pawa Roti – Praca spawacza mnie przeistacza”

 1. 416kat416:

  Niby dla śmiechu zrobione ale teledysk i tak maja lepszy niż większość dzisiejszych ”gwiazd”:)

 2. MrCzerkasow:

  @gac3k Na tym polega dwuznaczność tego utworu. No i z czym może się kojarzyć imprezowiczowi S-PAW?

 3. peka1987:

  WRACAJCIE NA ANTENĘ!!!!

 4. ezeeri:

  @gac3k Pan Kaziu z Politechniki nigdy nie zespawał ze sobą statków, więc się nie zna

 5. metalkozel:

  @MyDemol Brawo, Sherlocku! ;) Czym jest „łuk elektryczny” wiem doskonale, za to „ługu e.” nie kojarzę. :D O ironio, że też muszę to komuś tłumaczyć…

 6. MyDemol:

  @metalkozel nie ług tylko łuk

 7. olszu:

  Brawo dla panow Wasowskiego i Szczęśniaka za pomysly i realizacje. Wróćcie do tv wraz z Mannem i Materna, bo tego g…na w obecnej TV nie da sie ogladac !

 8. MajnaPelikan:

  „Że zaspawalem w windzie jej matkę? – nazwalbym własnie tworczym wypadkiem”. Rozwalilo mnie to!!!

 9. glut21:

  Za szybko jest pocięte i dość słabo panie widać. : /

 10. Vxitha:

  To jest mistyczne jak luk elektryczny! :)

 11. kanadyjskidrwal:

  KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC! KOC!

 12. MrMausz:

  Na 100% poszedł bym na ich koncert ()

 13. Vairus461:

  w łikend egzamin na spawacza..
  zespawam se 3 statki..

 14. metalkozel:

  Ludzie, jaki „ług elektryczny”? Co to w ogóle znaczy? :D

 15. SledziuW:

  Stare dobrze odcinki KOCa :D
  T-Raperzy z nad Wisły

 16. Michal3012:

  @xstaniux Nie wiem, czy przypadkiem nie jest to osłona przed iskrami powstałymi przy spawaniu…

 17. GrafRamolo:

  Ja bym dodał do tego nowy teledysk, ala raperzy z usa i dużo ujęć lasek w zwolnionym tempie kręconych co szlifują spawają albo coś tną ;)

 18. anonim001:

  @Xylenum Bardzo możliwe. Po przeczytaniu Twojego komentarza aż zwątpiłem w swoje twierdzenie i sprawdziłem w Internecie, ale tan potwierdził moje zdanie :)

 19. Xylenum:

  @anonim001 cholera to źle mnie uczyli :)

 20. zniszczyckoryto:

  wolnosc ma zapach acetylenu hahahaha

 21. franktherabb1t:

  @Mrdudukej
  co za bełkot !! co ma wspólnego TVN z KOCem? TVP2 !!

 22. Tuptus1916:

  @Xylenum to specjalnie

 23. anonim001:

  @Xylenum na 100% jest to ŁUK

 24. Xylenum:

  1:03 wg mnie to jest ług elektryczny ;)

 25. kurtmabyc:

  już wiem od czego powstał „NAGŁY ATAK SPAWACZA” hehe. dzięki za wstawkę

Zostaw komentarz

Trybulski tu, Trybulski tam. O Trybulski właśnie w Google wlazł. Trybulski w Google coś znalazł. Trybulski Google sam poznał. Robert Trybulski jest z Provita rehabilitantem. Trybulski.cba.pl to jest strona której szukasz. Krzysztof Trybulski robert trybulski żory trybulski.cba.pl to partner medialny dla demotywatory.pl