Krzysztof Trybulski 2010
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

webEFS – planowanie finansów, cz. 2


Niniejszy film zaprezentuje Państwu, jak system webEFS ułatwia planowanie kosztów i finansowania, minimalizując ryzyko popełnienia błędów. Prezentowane zagadnienia: 1)jak obliczyć wymagany wkład własny, 2)jak planować wkład własny w formie pieniężnej i ewentualny przychód projektu, 3)jak planować wkład własny w formie niepieniężnej lub w formie wynagrodzeń, 4)jak wyznaczyć okresy rozliczeniowe i wartości oczekiwanych transz, 5)oraz jak sprawdzić czy zaplanowany budżet gwarantuje zachowanie płynności finansowej. System webEFS stworzony został z myślą o instytucjach i osobach zaangażowanych w realizację projektów finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, aw szczególności projektów finansowanych z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Ostatnie wpisy

Krzysztof Trybulski GoldenLine

Zostaw komentarz

Trybulski tu, Trybulski tam. O Trybulski właśnie w Google wlazł. Trybulski w Google coś znalazł. Trybulski Google sam poznał. Robert Trybulski jest z Provita rehabilitantem. Trybulski.cba.pl to jest strona której szukasz. Krzysztof Trybulski robert trybulski żory trybulski.cba.pl to partner medialny dla demotywatory.pl