Krzysztof Trybulski 2010
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Zniesienie wiz i praca w USA


Wątek o pracy w USA na forum: http://katolik.us/viewtopic.php?t=1213 http://katolik.us/viewtopic.php?p=48316 Nolibab3 o pracy w Kanadzie: http://nolibab3.blo…

Ostatnie wpisy

Krzysztof Trybulski GoldenLine

Komentarze (25) do “Zniesienie wiz i praca w USA”

 1. truckerhiob:

  A jak w takim razie jest?

 2. Piotr J:

  To nie jest tak do konca jak mowisz

 3. matraks224:

  Państwo nie powinno mieć związku z żadnym „bogiem” lub wyznaniem religijnym.

 4. matraks224:

  Każdy kreuje swoich. Lewackie media Grodzką a prawicowcy swoich. Jeden i ten sam rynsztok polityczny, połączony z arogancją i wiarą w to, że społeczeństwo jest głupie.

 5. truckerhiob:

  Przepraszam, ale gdzie i kiedy powiedzialem, że „wszyscy posłowie i senatorowie mają do tego kwalifikacje”?

  O ile pamiętam wypowiadałem się tylko o Grodzkiej.

 6. Ina Spina:

  A uważa Pan że wszyscy posłowie i senatorowie mają do tego kwalifikacje. Co za populizum Pan uprawia. 

 7. truckerhiob:

  Teraz już bardzo niewielu Polaków tu przyjeżdża, a jeszcze mniej pracuje na czarno. Głównie dlatego, że to się już nie bardzo opłaca. Znacznie rozsądniejszy jest wyjazd z Polski do któregoś z europejskich krajów, gdzie można pracować legalnie i zarobić dwukrotnie więcej.

  W ostatnich latach daje się raczej zauważyć ruch w drugą stronę: Wielu Polaków mieszkających tu od lat powróciło do Europy.

 8. karol91g:

  Ameryka to bardzo dziwny kraj, polacy którzy jeżdżą na turystycznych wizach, to pracują na czarno i nikt nie narzeka

 9. truckerhiob:

  Wybacz, ale pousuwam te brednie. Naprawdę szkoda mojego czasu na te idiotyzmy i spiskowe teorie dziejów. Tak najlepiej: Siedzieć na dupie i nic nie robić, uznając, że wszystkiemu są winni Żydzi i masoni. A tymczasem wszystkiemu są winni właśnie tacy pożyteczni idioci, którzy zamiast iść i głosować, wypisują brednie w Internecie i poza tym nie robią nic.

 10. truckerhiob:

  „KKKK: 464. Jakie są obowiązki obywateli wobec władz cywilnych?

  Ci, którzy są podporządkowani władzy, powinni uważać swych przełożonych za przedstawicieli Boga, wspierając ich lojalną współpracą w dobrym funkcjonowaniu życia publicznego i społecznego. To pociąga za sobą miłość ojczyzny i służby dla niej, prawo i obowiązek uczestniczenia w wyborach, płacenie podatków, obronę ojczyzny i prawo do konstruktywnej krytyki.”

 11. truckerhiob:

  Nieprawda. Nauka Kościoła jest tu jjasna: Nie tylko głosowanie „na mniejsze zło” nie jest grzechem, ale jest to obowiązek katolika. Dokumenty Kościoła są tu jednoznaczne. Wstrzymanie się od głosu to wszystko, czego od nas zły oczekuje.

  Naziści doszli do władzy tylko dlatego, że „dobrzy ludzie” nie zrobili nic. I zawsze lepiej oddać głos na polityka, który zrobi mniej zła, niż przez bojkot wyborów umożliwić dojście do władzy komuś, kto zaszkodzi więcej.

 12. ktomasz999:

  Zgadzam sie z Toba, odnosnie nie brania udzialu w glosowaniach. Bo my tylko glosujemy, a wybiera za nas kto inny.
  Kierownictwo POPIS jest zydomasonskie. Tak samo w USA, obie partie sa sterowane przez te same sily zydomasonskie.
  Uwazam, ze najlepiej nie chodzic do glsowania.
  W ten sposob nie uwiarygodniamy marionetek podstawionych nam przez tych ktorzy drukuja dolaryw USA, a w Polsce ci co drukuja zlotowki w Londynie. Glosowanie na mniejsze zlo jest grzechem. Zlo jest zawsze zlem.

 13. truckerhiob:

  Nie, nie mówię tego, bo nie znam Twojej sytuacji. Mówię jedynie to, że na granicy USA każdy spotyka się z urzędnikiem imigracyjnym i on zada kilka pytań. Zazwyczaj przyjeżdżającym z Europy Wschodniej zadają więcej pytań, niż np. Niemcom lub Anglikom. Zapytają po co i do kogo się przyjeżdża, ile się ma pieniędzy, pod jakim adresem się zamieszka, czy się ma rezerwacje w hotelach i z czego się czlowiek ma zamiar utrzymać. I lepiej mieć dobrze przygotowane odpowiedzi na te pytania.

 14. heron jez:

  To muwi pan że raczej niezostane wpuszczone na lotnisku do stanów .

 15. ktomasz999:

  12 listopada 1963 roku, przemawiając do studentów Uniwersytetu Columbia, Kennedy powiedział: „Stanowisko prezydenta zostało użyte do zorganizowania spisku, który zniszczy wolność. Zanim opuszczę Biały Dom, muszę o tym poinformować amerykańskich obywateli”.
  W dziesięć dni później został zamordowany.

 16. rafens:

  CD: Ponadto można zauważyć, iż podniesienie poprzeczki dla emigrantów z Polski przez Rząd USA powoduje, iż na wyjazd decydują się ci najbardziej umotywowani i zaradni, a zatem mający większe szanse na sukces i zatrudnienie w USA. W przypadku emigracji po Unii Europejskiej zdarzą się, iż ze względu na jej łatwość wiele osób wyjeżdża np. żeby dołączyć do znajomych i na miejscu okazuje się iż wyjazd nie zawsze przynosi zyski, jeśli nie ma się fachu i/lub szczęścia. Ja będę próbował w DV-2015 :-)

 17. rafens:

  Witaj Hiobie. Bardzo konkretna wypowiedź. Reasumując – biorąc pod uwagę obecny stan wiedzy Polaków nt. wiz do USA, system działający obecnie jest wg mnie bardzo dobry – preselekcja kandydatów do wyjazdu jest w konsulacie i wiadomo przed wyjazdem czy jest się po co pakować. Po zniesieniu wiz zwiększy się zapewne ilość emigrantów-bumerangów, którzy przelecą samolotem tam i z powrotem, bo np. pomyślą, że obowiązują tam takie same zasady jak w Unii Europejskiej….cdn

 18. truckerhiob:

  Wydaje mi się, że zniesienie promes wizowych nic tu nie zmieni. Jednak to jest tylko moja opinia, więc mogę się mylić.

 19. heron jez:

  Witam pana mam bardzo warzną sprawe do pana oturz kiedyś prześiedzialem wize turystyczną i gdy zniesą promese wizową to zostane wpuszczony do usa czy niema takiej morzliwośći proszę o szybkom odpowiedz.

 20. Psiemislavius:

  Warto też zauważyć, że był jedynym katolickim prezydentem USA, co pewnie wielu się to nie podobało.

 21. truckerhiob:

  Kennedy był, jak na Demokratę, bardzo dobrym ekonomistą, choć z pewnością nie tak dobrym, jak Reagan. W tamtych latach Partia Demokratyczna była jeszcze normalna. Mam natomiast pewien problem z „kręgosłupem moralnym” Kennedy’ego. Jednak per saldo na pewno zaliczyłbym go do jednego z najlepszych prezydentów.

 22. Psiemislavius:

  Reagan najlepszym prezydentem USA? A jakie masz zdanie o Kennedym?

 23. xajmaq:

  Przypominam, że od frekwencji na wyborach zależy ilość pieniędzy które dostaje partia w ramach dofinansowania tejże partii;]

 24. pirxken:

  Dzięki, fajne wiadomości i porady

 25. Jubydg:

  Że moi rodzice nie brykneli z Polski tak jak Ty :/

Zostaw komentarz

Trybulski tu, Trybulski tam. O Trybulski właśnie w Google wlazł. Trybulski w Google coś znalazł. Trybulski Google sam poznał. Robert Trybulski jest z Provita rehabilitantem. Trybulski.cba.pl to jest strona której szukasz. Krzysztof Trybulski robert trybulski żory trybulski.cba.pl to partner medialny dla demotywatory.pl