Sukcesowość, samorealizacja, motywacja,niezależności finansowe czyli psychologia mientka.
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Po co żyjesz? Krzysztof Trybulski

Po co żyjesz? Trybulski KrzysztofWitaj na Ziemi!

Witaj wśród ludzi wolnych, żyjących we wspaniałych ciałach fizycznych, na cudownej i radosnej planecie, którą jest Ziemia. Urodziłeś się, ponieważ zapragnąłeś poznać, czym jest życie w ciele fizycznym, co Ci umożliwiono w momencie Twojego przyjścia na świat.

Właśnie przed chwilą urodził się najwspanialszy człowiek istniejący na Ziemi – jesteś nim Ty (uwierz w to!). Mam dla Ciebie dobre nowiny: możesz mieć wszystko, czego tylko pragniesz i robić wszystko, o czym tylko pomyślisz.

Wkrótce o tym zapomnisz, ale później znajdzie się ktoś, kto zechce Ci to opowiedzieć od nowa.

Bez względu na to, kiedy i kto Ci o tym przypomni, wiedz, że zostałeś stworzony do życia w szczęściu, radości, bogactwie, miłości, luksusie oraz obfitości. Możesz wszystko…

Krzysztof Trybulski,
autor ebooka „Po co żyjesz”

Ta budująca lektura przypomni Ci, po co właściwie żyjesz i jaki sens ma Twoje życie. Trybulski podpowie Ci, jak nim pokierować oraz jak je interpretować, aby stało się lepsze niż obecne oraz nabrało pełnego sensu.

Więcej na ten temat znajdziesz pod adresem: http://poco.cba.pl